O nas

Jak tego dokonaliśmy?

 

Na każdym etapie rozwoju produktu przeprowadziliśmy podwójne ślepe testy z wieloma uczestnikami naszego panelu testowego.

 

Kapsuły naszych mikrofonów zostały wybrane w procesie eliminacji spośród setek możliwości w testach, które miały na celu pokazać różnice pomiędzy mikrofonami wiodących na rynku marek z każdego sektora cenowego. Nasze produkty testowaliśmy nagrywając wokale zarówno męskie jak i żeńskie,  także różne instrumenty.

 

W teście końcowym przy wyborze kapsuły oraz ostatecznym tuningu w każdym z mikrofonów Aston panel testowy miał za zadanie ocenić nagrania z pięciu różnych kapsuł mikrofonowych. Ocenialiśmy osobno wokale męskie i żeńskie w skali 1-5, gdzie 1 to najlepszy dźwięk, a 5 najgorszy.

 

W celu ograniczenia liczby zmiennych każdą z kapsuł podłączyliśmy do identycznej płytki drukowanej umieszczonej w takiej samej obudowie, a więc testerzy słyszeli jedynie różnice między kapsułami.

 

Analogiczne testy przeprowadziliśmy pod kątem płytki drukowanej, zachowując identyczne kapsuły, a różnicując projekty płytki, aby właściwie dopracować dźwięk.

 

Ostateczne głosy członków panelu testowego były zgodne i absolutnie jednoznacznie wskazywały wynik i wygranych w testach - dotyczyły zarówno Aston ORIGIN o charakterystyce kardioidalnej, jak i wielokierunkowego Aston SPIRIT. Testy wygrały dwa mikrofony Aston, k†óre uważamy za najlepiej brzmiące dostępne na rynku mikrofony zarówno w swoim sektorze cenowym, jak i tych powyżej ich ceny! Mikrofony zaprojektowane przez brytyjskich inżynierów, dźwięk doskonalony dzięki najlepszym „uszom” w branży i dodatkowo produkowane w Wielkiej Brytanii – całkiem niezła kombinacja!