Aston Halo

Aston Halo to pierwszy z zaplanowanej przez Aston Microphones serii reflection filtrów. Stanowi ogromny krok do przodu pod względem technologii i designu. Projekt filtra zakładał udoskonalenie dotychczas stosowanej technologii przede wszystkim pod względem izolacji, absorpcji, mocowania oraz skuteczności. 

 

Produkt ten łączy najlepszą dostępną obecnie technologię z dbałością o środowisko (opakowanie Halo w 100% nadaje się do recyklingu, a materiał, z którego wykonany jest produkt w 84%). Halo wychodzi naprzeciw użytkownikom, oferując kolor i formę sprzyjające kreatywności w środowisku pracy. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest to – według nas – najlepsze dziś dostępne przenośne rozwiązanie akustyczne.

 

 

Cechy

Znacząco poprawiona izolacja

Zaokrąglenie brzegów w górnej i dolnej części pozwoliło uzyskać maksymalną (prawie 10cm) głębokość filtra, co poprawia izolację oraz absorpcję w pomieszczeniu, nie przekłamując brzmienia pomieszczenia.

Dwuwymiarowe filtrowanie

 

filtrowanie pionowe nie tylko poziome – dzięki temu Halo tłumi również odbicia od podłogi i sufitu, czego nie jest w stanie zrobić żaden produkt konkurencyjny.

 

Bardziej liniowa absorpcja i dyfuzja

​Halo nie koloryzuje dźwięku, ponieważ oferuje liniową pracę w domenie częstotliwościowej. Oznacza to, że odbite dźwięki są tłumione i rozpraszane równomiernie niezależnie od częstotliwości. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zarejestrowany materiał będzie dokładnie taki, jak u źródła.

 

Dużo większa powierzchnia i głębokość struktury

Halo jest dużo większy od innych dostępnych na rynku filtrów (ok. 40% większy oraz dwa razy mocniej pofałdowany niż główny konkurent rynkowy). Dzięki specjalnej fakturze oraz pofalowanej powierzchni uzyskujemy lepsze rozproszenie dźwięku. 

 

Wysoka jakość konstrukcji, opatentowany filc syntetyczny

Tworzywo, z którego wykonany jest nasz filtr jest jednym z najlżejszych i najbardziej wydajnych produktów akustycznych dostępnych obecnie na rynku. Dodatkową korzyścią akustycznego filcu jest fakt, że jest on wykonany w 70% z materiału odzyskanego z plastikowych butelek PET. Halo jest zatem idealnym rozwiązaniem nie tylko dla osób szukających wysokiej jakości, ale także tych świadomych i dbających o środowisko. 

 

Bardzo lekkie i łatwe mocowanie

Lekki materiał oraz znakomicie zaprojektowane mocowanie sprawiają, że Halo jest łatwy w przygotowaniu do pracy, stabilny na wszystkich statywach mikrofonowych – już nie musisz kupować specjalnego statywu!

Występuje w wersji purpurowej oraz czarnej (Halo Shadow).